Zapůjčení nábytku

Víme, jak moc důležité je mít nemovitost vybavenou vhodným nábytkem, vhodnými dekoracemi a doplňky, abyste zaujali kupujícího a Váš majetek prodali v co nejkratší době a za co nejvyšší možnou nabídku.

Poté, co jsme měli možnost navštívit Vaši nemovitost a vyhodnotili Vaše stávající vybavení, můžeme doporučit, jak ho co nejlépe využít.

Abychom Vaši nemovitost ukázali v tom nejlepším světle a vytvořili styl, jaký je na trhu žádaný, můžeme kombinovat Váš stávající nábytek s dalšími kusy nábytku, doplňků a příslušenství z naší rozsáhlé nabídky zásob. Je možné vybírat nábytek v tradičním i moderním stylu, ale i podle posledních módních trendů. Neustále své zásoby rozšiřujeme tak, abychom našim klientům mohli nabídnout co nejširší možné využití.

Je Vaše nemovitost zcela prázdná?

Nevadí! Specializujeme se na nemovitosti, které jsou zcela prázdné a nezabydlené. Rádi Vám naše vybavení na celou dobu prodeje nemovitosti zapůjčíme a Vaši nemovitost kompletně vybavíme vhodným nábytkem, doplňky a bytovými dekoracemi.

Lidé v HOME STAGING – CZECH REPUBLIC jsou Vám k plně dispozici. Vhodný výběr nábytku, následné stěhování, aranžování a kompletní přípravu nemovitosti před prodejem zařídí za Vás. Náš cíl je jednoduchý! Vytvořit z Vašeho majetku velmi atraktivní a žádanou nemovitost, která předčí a výrazně porazí Vaši konkurenci na realitním trhu a svým vzhledem a prvním dojmem osloví velké množství kupujících.

Chcete se o této službě dozvědět více? Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se našich služeb.
Zavolejte nám na +420 725 99 25 33 nebo klikněte zde na kontaktní formulář