Prezentace nemovitosti

Stejně jako v osobním životě, tak i na realitním trhu platí pravidlo, že když chcete v něčem výrazně uspět, je nutné se na to pečlivě připravit. Čím svědomitější přípravu Vaší nemovitosti provedete a vše důkladně naplánujete, tím snadněji a rychleji k úspěchu dojdete.

Se stejným úsilím, jako se dlouhodobě připravují vrcholoví sportovci na podání nejlepšího možného výkonu, se i Vy musíte pustit do přípravy před prodejem Vaší nemovitosti.

 

Jste opravdu přesvědčení, že chcete nabízet Vaši nemovitost tímto způsobem?

 

Nebo byste raději chtěli, aby Vaše nemovitost vypadala takhle?

 

Jakékoliv podcenění přípravy a především prezentace nemovitosti na realitním trhu se negativně projeví při konečném prodeji Vašeho majetku. Ať už promrhaným časem, vysokými náklady (nájemné, zálohy za služby atd.), tak především ztrátou Vašich peněz při neustálém snižování prodejní ceny.

Jakékoliv snížení prodejní ceny Vás v konečném důsledku vyjde mnohonásobně dráž než investice do služby Home Staging. Podívejte se na naše výsledky, kterých jsme dosáhli při prodeji nemovitostí u našich klientů.

 

Opravdu je Vám jedno, že se Vaše nemovitost ztratí v záplavě ostatních nabídek?

 

My to prostě děláme takhle!

 

Jen profesionálním přístupem, svědomitým plánováním a především dokonalou přípravou nemovitosti maximalizujeme hodnotu majetku našich klientů a dosahujeme nejrychlejšího možného prodeje na realitním trhu.

Od nás žádné nereálné sliby nečekejte! Žádné řeči ještě nikdy nikomu nemovitost neprodaly.

Jen dokonalá příprava a profesionální prezentace vedou k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti!

 

Máte další otázky? Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy ohledně našich služeb.
Zavolejte nám na +420 725 99 25 33 nebo klikněte zde na kontaktní formulář