Služby

Díky dlouholetým zkušenostem, smyslu pro aktuální trendy v interiérovém designu a odborným znalostem při prodeji nemovitostí jsme schopni ve Vaší nemovitosti vytvořit příjemné prostory, které osloví a zaujmou široké spektrum kupujících.

Váš byt, dům i luxusní nemovitost jsme schopni odborně navrhnout, uspořádat a zařídit tak, abyste dosáhli maximální možné prodejní ceny a prodali Vaši nemovitost v co nejkratší době.

Jak pracujeme:
Během naší první návštěvy ve Vaší nemovitosti určíme kritéria, která brání úspěšnému prodeji Vašeho majetku.

Pomocí osvědčeného přístupu vyhodnotíme každý detail interiéru i exteriéru. Naše rady se budou týkat zejména technických úprav interiéru, osvětlení, výběru nábytku, dekorací, uměleckých děl a jejich vhodného umístění. Vyhodnotíme veškeré nedostatky nemovitosti, ale zároveň upozorníme na vyzdvihnutí důležitých předností.

Doporučíme vhodná řešení, která povedou k vylepšení interiéru i exteriéru, k výraznému navýšení atraktivity Vaší nemovitosti na realitním trhu, ke zvýšenému zájmu kupujících a samozřejmě k úspěšnému a rychlému prodeji Vašeho majetku.

O jednotlivých krocích si s Vámi promluvíme a navrhneme Vám vhodná a jednoduchá řešení. Naše služby individuálně přizpůsobíme Vašim potřebám a finančním možnostem.

Po odsouhlasení jednotlivých kroků se s Vámi domluvíme na realizaci tak, abychom v co nejkratší době mohli Vaši nemovitost připravit a úspěšně uvést na realitním trhu.

Pro více informací volejte na +420 725 99 25 33 nebo klikněte zde na kontaktní formulář