Reference

Září 2015 Jsem majitelka Realitní kanceláře Rosice a s panem Dočekalem spolupracuji nejen na základě doporučení, ale také pro jeho maximálně profesionální přístup, flexibilitu a serióznost. Jeho služby hodnotím jednoznačně jako vysoce profesionální, ve svém oboru se vyzná a vím, že se na jeho rady mohu spolehnout. Prozatím pro naši kancelář pan Dočekal zajišťuje fotodokumentaci jak k novým zakázkám, tak pod jeho vedením přefocujeme některé starší nabídky a s dosavadními výsledky jeho práce jsem velmi spokojena.

Bc. Iveta Rozporková, majitelka Realitní kanceláře Rosice

Červen 2015 Jsme firma PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. realitní a developerské centrum sídlící v Brně. Spolupráce s panem Dočekalem trvá více než dva roky, se službami které naší společnosti poskytuje, jsme nad míru spokojení a takřka pravidelně je využíváme. Nábytek a design, který naším bytům zapůjčil, vnesl do našich nemovitostí útulnou atmosféru a moderní postoj k bydlení, který si naši klienti pochvalují.

Duben 2015 Jsem majitelem společnosti REKOPARTNERS GROUP s.r.o. a zabývám se rekonstrukcemi bytů od návrhu až po samotnou realizaci. S panem Ivo Dočekalem, majitelem firmy HOME STAGING-CZECH REPUBLIC, spolupracuji již delší dobu a s jeho službami jsem velmi spokojen.
Poté co si projdeme nemovitost, vždy pečlivě vybere vybavení, které během pár dní umístí do této nemovitosti. "Zásah" pana Dočekala je takovou třešničkou na dortu a vždy mi to potvrdí velice pozitivní reakce makléřů i samotných klientů. Naše poslední společná spolupráce je tomu příkladem. Po rekonstrukci byl byt zařízen krásným a moderním nábytkem pana Dočekala, následovalo profesionální nafocení a poté nabídnutí makléřem. Již za čtyři hodiny byl byt zamluven a prodán za nejvyšší možnou cenu.
Služby pana Dočekala mohu jen doporučit. Jeho rychlý a profesionální přístup Vaši nemovitost ještě zhodnotí a posune výše, klienti tak nemají potřebu smlouvat a Vy prodáváte za nejvyšší možnou cenu.

Radek Salač, majitel společnosti REKOPARTNERS GROUP s.r.o.

Leden 2015 Home Staging v našem případě zafungoval. Spolupráce na vysoké profesionální úrovni. Byt krásně zařízený. Sám realitní makléř říkal, že takových krásných bytů je málo, a díky tomu se nám byt podařilo prodat za poměrně krátkou dobu. Všem mohu jen doporučit.

Mgr. Veronika Pešková

Září 2014 Home Staging funguje. Musím se přiznat, že jsem zpočátku byla k tomuto způsobu prezentace nemovitostí malinko skeptická. Ale mé počáteční rozpaky zcela rozptýlil daný efekt. Bylo to prostě KRÁSNÉ, klientům se nabízené nemovitosti líbili, a co je nejdůležitější - vždy si našly svého kupce v rekordně krátkém čase. Home Staging zkrátka funguje a já na něj nedám dopustit. A jak klienty přesvědčit, aby do Home Stagingu investovali? Stačí ukázat pár fotek prodaných nemovitostí, sdělit dobu, po kterou se nemovitost nabízela a cenu, za kterou se prodala. A když ani to nestačí, přesvědčí je fotodokumentace dané nemovitosti před tím, než se práce ujal profesionální Stager.

Mgr. Monika Sedláková, majitelka realitní kanceláře COMFORT REAL

Září 2014 Vážený pane Dočekale,
když mi byla nabídnuta možnost využití Home Stagingu prostřednictvím Vaší firmy, byl jsem zprvu poněkud skeptický, co se týče výsledku, nicméně jsem souhlasil. Nyní vím, že jsem udělal dobře. Nejenže se prázdný byt proměnil v ukázku útulného, vkusně zařízeného obydlí, ale především jej realitní kancelář celkem snadno dokázala během několika dní prodat, a to za původně nastavených podmínek, bez jakéhokoliv snížení ceny. Takže drobná investice do Home Stagingu se evidentně vyplatila a za to přijměte můj dík.
Srdečně,
František Pícha.

František Pícha

Červen 2014 Jsme brněnská realitní společnost LIVE SIZE s.r.o. a naši makléři se pohybují v realitách průměrně již přes deset let. S panem Ivo Dočekalem jsme navázali spolupráci za účelem prodeje bytu na ulici Úvoz v Brně. Tento byt jsme nabízeli již delší dobu a bohužel bezúspěšně. Klienti si byt vždy důkladně prohlédli, ale nikoho blíže neoslovil. Rozhodli jsme se tedy pro vyzkoušení Home Stagingu. Byt byl prázdný, nebyl tedy problém s panem Dočekalem do bytu nahlédnout, vzhled bytu upravit a prázdné prostory částečně zaplnit vhodným vybavením a doplňky. Pan Dočekal v rámci služeb navrhl styl a rozmístění základního nábytku a doplňků a následně zajistil i jejich nákup a umístění v bytě. Nafocení bytu bylo také součástí služeb a již nové fotografie způsobily zvýšený zájem o informace k bytu a následně i zvýšený počet prohlídek bytu. Chování klientů při prohlídkách bylo od začátku jiné. Nemohlo nám uniknout jejich pozitivní smýšlení a bylo znát, že nejedni z nich si živě představují své bydlení v tomto bytě. Byt se prodal po měsíci, aniž bychom snižovali cenu. Ve spolupráci jsme pokračovali při pronájmu bytu ze starší zástavby v centru Brna a byla pro nás radost jej klientům nabízet a chodit na prohlídky. Služby pana Dočekala byly opět rychlé a zcela k naší spokojenosti. Pronájem byl realizován záhy. Nyní spolupracujeme při prodeji dvougeneračního rodinného domu ve Frýdku-Místku a věříme, že ani prodej dražší nemovitosti nebude s Home Stagingem dlouhodobou záležitostí.

Jakub Vrba, majitel společnosti LIVE SIZE s.r.o.