O firmě HOME STAGING – CZECH REPUBLIC

 

HISTORIE

Firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC vznikla již v roce 2011 jako ryze česká firma nabízející profesionální služby v tomto novém odvětví na realitním trhu. Zároveň jsme se stali průkopníky a největším profesionálním poskytovatelem této služby v České republice.

V počátečním období byla hlavním předmětem činnosti pouze služba Home Staging. S postupným rozšiřováním firmy HOME STAGING – CZECH REPUBLIC jsme výrazně rozšířili i základní nabídku našich služeb o servisní práce – úklid, malování, stěhování, různé externí práce, dále o půjčovnu nábytku a také o poskytování kompletních profesionálních fotografických služeb prodávaných nemovitostí.

 

SOUČASNOST

I přes krátké působení na realitním trhu, si naše firma vytvořila velmi dobré jméno a postavení v tomto odvětví a ve spolupráci s ověřenými realitními kancelářemi našim klientům připravila a úspěšně prodala desítky nemovitostí.

Naše služby rádi využívají jednotliví vlastníci nemovitostí, realitní kanceláře, investoři, ale i developerské společnosti. Díky bohatým zkušenostem z českého realitního trhu, i díky našim obchodním partnerům, jsme schopni našim klientům nabídnout komplexní řešení, abychom vyhověli potřebám každého našeho klienta i každé nemovitosti.

Klademe velký důraz na profesionalitu, čestnost a individuální přístup ke každému našemu klientovi. Bohaté zkušenosti našeho profesionálního týmu návrhářů, stylistů a dalších odborníků, společně s širokou nabídkou poskytovaných služeb, jsou hlavními přednostmi firmy.

Dostupnost služeb firmy HOME STAGING – CZECH REPUBLIC je zajištěna dvěma profesionálními týmy v Praze a Brně. V rámci domluvy jsme schopni poskytnout veškeré naše služby klientům po celém území České republiky.

Posláním a cílem firmy je spokojený klient a především úspěch při prodeji Vaší nemovitosti.