Rádio PETROV - povídání o Home Stagingu

 

Únor 2015

Vše podstatné o Home Stagingu se dozvíte v magazínu, jehož záznam si na této stránce můžete přehrát. Hostem byl Ivo Dočekal, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti Home Stagingu a je absolventem Home Staging Academy ve Velké Británii. V galerii si můžete prohlédnout některé realizace Ivo Dočekala.


Cesty úspěšných

 
Červenec 2014

Ačkoli má Ivo Dočekal, zakladatel Home Staging Czech Republic, vystudovaný obor, který je spojen s automobilovým průmyslem, vždy se zajímal spíše o reality a o věci, které se týkaly realitního podnikání. Jako někdejší spolumajitel realitní kanceláře dobře ví, co tato branže obnáší, s jakými úskalími či nedostatky se dnes a denně realitní kanceláře potýkají. Podívejte se, co přivedlo Ivo Dočekala k Home Stagingu.


Prodávám nemovitost. Co mi hrozí bez asistence odborníků?

Červen 2014

Při prodeji nemovitosti napadne některé lidi myšlenka, že to přece zvládnou všechno sami. Pokud se však realitnímu trhu nevěnují na profesní úrovni, může stačit málo a prodávající jsou záhy bez peněz i nemovitosti. Vyplatí se vše řešit tzv. na vlastní pěst, nebo využít služeb odborníka?


Jak zvýšit šanci, aby se nemovitost prodala

Leden 2014

Nechat nemovitost tak, jak je, nebo ji vymalovat, natřít okna, popřípadě postačí jen posekat trávník před domem? Mnoho prodávajících si neví rady, jak objekt před prodejem připravit. Jakákoliv úprava či sebemenší rekonstrukce může totiž znamenat nemalé finanční vydání. Co když se ale následná změna nebude zájemci líbit? Má cenu takové kroky vůbec realizovat?


Home staging: služba obklopená mýty

Říjen 2012

Home staging je úklid, vymalování nebo maskování nedostatků nemovitosti před prodejem nebo jeho pronájmem. Takhle zní nejčastější české mýty o home stagingu. "Na vině je jednak neinformovanost lidí, ale také neprofesionální počínání firem, jimž chybí potřebné a kvalitní vzdělání, které je ale možné získat jen v zahraničí," říká v rozhovoru Ivo Dočekal, profesionální Stager, který jako jeden z mála Čechů toto vzdělání má a může se tak pochlubit členstvím v institutu Home Staging Academy.

 

Novinky