Co je Home Staging?

Umění a věda profesionálně připravit a prezentovat Vaši nemovitost na realitním trhu. Služba, která díky ověřeným postupům a pravidlům, svědomitému plánování a dokonalé přípravě, umožní Vaši nemovitost prodat v co nejkratší době a za nejvyšší možnou nabídku. Tady nejde jen o pouhý úklid!

Umění, jež Vaši nemovitost kompletně promění a vytvoří v ní moderní a žádaný interiér, který svým vzhledem osloví kupujícího na první pohled a přiláká dostatečné množství vážných zájemců.

Home Staging je služba, která maximalizuje hodnotu Vašeho majetku, potlačuje a odstraňuje negativní vlivy a vyzdvihuje největší přednosti Vaší prodávané nemovitosti.

Pomocí Home Stagingu v kombinaci s vhodným nábytkem, osvětlením, bytovými dekoracemi a doplňky, společně se zkušenostmi v oblasti bytového designu a znalostmi realitního trhu, docílíme toho, že Vaše nemovitost bude více atraktivní, lépe zapamatovatelná a žádaná.

Díky využití služeb Home Stagingu se Vaše nemovitost výrazně zviditelní a posílí své postavení na realitním trhu a získá výrazný náskok před konkurencí.

Máte další otázky? Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy na naše služby.
Prosím zavolejte nám na +420 725 99 25 33 nebo klikněte zde na kontaktní formulář.