Byt 3+1, Erbenova, Brno

Září 2014

Přes realitní kancelář COMFORT REAL, která je našim dlouhodobým partnerem, jsme byli osloveni majitelem nemovitosti, který chtěl využít službu Home Staging pro svoji nemovitost (byt 3+1 v Brně). Majitel chtěl svoji nemovitost před uvedením na realitní trh důkladně připravit a nachystat k prodeji.


Rodinný dům, Frýdek-Místek

Červen 2014

Firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC byla oslovena realitní kanceláři, která po nás požadovala kompletní přípravu nemovitosti interiéru, ale i exteriéru, a úspěšné uvedení této nemovitosti na český realitní trh. Pro lepší představu, v jakém stavu se nemovitost nacházela, jaký rozsah prací byl poskytnut, a především jakých významných změn jsme v nemovitosti dosáhli, přikládáme několik snímků místností před a po využití služby Home Staging.


Byt3+kk, Zeiberlichova, Brno

Září 2013

Majitelem nemovitosti jsme byli osloveni, abychom po technické stránce důkladně připravili tento mezonetový byt 3+kk v Brně. Následně majitel nemovitosti využil našich služeb zapůjčení nábytku a bytových doplňků a požadoval po firmě HOME STAGING – CZECH REPUBLIC kompletní přípravu a aranžmá nemovitosti, před uvedení na český realitní trh. Na snímcích bychom Vám rádi přiblížili, jaké změny jsme provedli, a jakého výsledku jsme tím dosáhli.


2+kk, Helfertova, Brno

Červenec 2012

Firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC byla oslovena realitní kanceláři PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o., s požadavkem na kompletní přípravu a aranžování celé nemovitosti, s cílem uvést nemovitost v co nejkratší době na český realitní trh. Aranžování se týkalo interiéru, ale i exteriéru. Pro Vaši představu zveřejňujeme několik fotografií, jakého výsledku jsme dosáhli.


Byt 3+kk, Cacovická , Brno

Červen 2013

Majitel nemovitosti oslovil naši firmu HOME STAGING – CZECH REPUBLIC s tím, že by chtěl svoji nemovitost (byt 3+kk v Brně) důkladně připravit k prodeji na českém realitním trhu. Dále chtěl využít služeb zapůjčení nábytku, jelikož bylo nutné celou nemovitost dovybavit tak, aby se jednotlivé místnosti mohli kompletně připravit a naaranžovat. Realizace zakázky byla velmi náročná, jelikož jsme měli velmi malý a omezený finanční rozpočet. Na snímcích Vám představujeme, jakých rozdílů a konečného výsledku jsme i přesto docílili.