Byt 1+kk, Blšanecká, Praha - Uhříněves

Říjen 2014

Díky realitní kanceláři PATOMA REALITY, se kterou jsme nově navázali spolupráci, jsme oslovili majitelku nemovitosti, která chtěla využít službu HOME STAGING při prodeji svého bytu 1+kk v Praze. Po předešlém neúspěchu na pražském realitním trhu, chtěla majitelka nemovitosti provést zásadní změny, které by vedly k prodeji. Nemovitost byla stažena z realitního trhu, ve které poté proběhla důkladná příprava a nachystání nemovitosti k profesionální prezentaci a následnému prodeji.

V první fázi jsme celou nemovitost vyčistili a důkladně uklidili, aby jednotlivé místnosti mohly být nachystány na aranžování. Veškeré tyto práce díky rozsáhlému servisu pro své klienty zajišťujeme a jsou prováděny naší firmou (viz. nabídka SERVIS).

V druhé fázi jsme byt vybavili nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi, a jednotlivé místnosti jsme naaranžovali do konečné a finální podoby.

Našim cílem při prezentaci této nemovitosti bylo vyzdvihnutí velmi dobrého dispozičního řešení celého bytu, vyzdvihnutí předností, a představení nemovitosti jako plnohodnotného bydlení bez kompromisů. Nemovitost byla zařízena tak, aby bylo ukázáno, že i na malém prostoru lze zajistit plnohodnotné spaní, ale i příjemného posezení u jídelního stolu i s případnou návštěvou. Díky této realizaci jsme zaujali velkou skupinu potencionálních zájemců, kteří nemovitost na sociálních sítích hodnotili jako jednu z nejhezčích nemovitostí na pražském realitním trhu. Novou prezentací nemovitosti jsme také chtěli oslovit zájemce, kteří preferují bydlení na poklidném místě s dobrou adresou a příjemným okolím plným zeleně.

Opět se ukázalo, že spolupráce mezi realitní kanceláří a naší firmou HOME STAGING – CZECH REPUBLIC se při prodeji nemovitosti majitelům velmi vyplácí.

Od uvedení na realitní trh, byla nemovitost prodána za 45 dní. Nemovitost se prodala za požadovanou cenu, a to i za situace, kdy developerská společnost v těsné blízkosti této nemovitostí staví nové, dispozičně stejné byty, které nabízí cca o 300.000,-Kč levněji!