Byt 2+kk, Sladová, Brno

Říjen 2014

Naše další realizace služby Home Staging opět dosáhla skvělého výsledku na realitním trhu v prodeji nemovitostí. Opět se ukázalo, že dokonalá příprava, naaranžování a profesionální uvedení nemovitosti na realitní trh, je pro úspěšný prodej tím nejdůležitějším.

Nemovitost byla po zdařilé celkové rekonstrukci, zcela nezařízená, vybavená pouze novou kuchyňskou linkou bez spotřebičů. Jednalo se o byt umístěný v suterénu cihlového domu ve středu města Brna.

V první fázi naše firma provedla kompletní úklidové práce, které byly nutné, díky rozsáhlé rekonstrukci celé nemovitosti. Jednotlivé místnosti se museli důkladně vyčistit. I zde dbáme na sebemenší detaily a preciznost!

Po časově náročném úklidu jsme v druhé fázi do nemovitosti nastěhovali nábytek, bytové doplňky, dekorace a jednotlivé místnosti kompletně vybavili a naaranžovaly do konečné podoby tak, aby nemovitost byla řádně připravena a nachystána k prodeji na realitním trhu.

Cílem realizace Home Stagingu bylo především eliminování negativních pocitů z nemovitosti (tmavé a chladné místo). Naše realizace měla potencionálním zájemcům především ukázat přednosti tohoto cihlového bytu, ale také možnosti uspořádání jednotlivých místností. Díky službě Home Staging jsme ukázali, že i v přízemním bytě lze vytvořit příjemné, světlé a útulné bydlení.

Výsledek byl ohromující! Nemovitost se prodala za pouhé 3 dny, za požadovanou a nejvyšší cenu na realitním trhu. I když byla nemovitost zamluvena hned prvními vážnými zájemci, byl o byt dále velký zájem.