Byt 3+kk, Renneská třída, Brno

Září 2014

Opět se nám povedlo dosáhnout skvělého výsledku při prodeji nemovitosti na českém realitním trhu. Nemovitost byla prodána ve velmi krátkém čase a za požadovanou cenu. Vzhledem k vysoké nabídce nemovitostí v dané lokalitě, jsou tyto výsledky o to cennější. Díky službě Home Staging, precizním a profesionálnímu přístupu k prodeji této nemovitosti, jsme konkurenci na realitním trhu úplně zastínili.

Nemovitost byla nově zrekonstruována a dispozičně upravena. Vybavena pouze kuchyňskou linkou bez spotřebičů. Nemovitost byla zcela prázdná. Vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci celé nemovitosti bylo nutné v první fázi nemovitost řádně poklidit a vyčistit. Veškeré tyto práce díky rozsáhlému servisu pro své klienty zajišťujeme a jsou prováděny naší firmou (viz. nabídka SERVIS).

Dalším úkolem naší firmy bylo vybavit nemovitost nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi, a také celou nemovitost řádně naaranžovat a připravit k prezentaci na realitním trhu. Cílem bylo ukázat a vyzdvihnout přednosti tohoto bytu a ukázat potencionálním zájemcům, že i na tak malém prostoru, lze zařídit plnohodnotné bydlení s ložnicí, funkčním obývacím pokojem a příjemným posezením u jídelního stolu.

Byt 3+kk v Brně se podařilo prodat za pouhých 19 dní, a za výrazně nejvyšší cenu na trhu.