Byt 3+1, Erbenova, Brno

Září 2014

Přes realitní kancelář COMFORT REAL, která je našim dlouhodobým partnerem, jsme byli osloveni majitelem nemovitosti, který chtěl využít službu Home Staging pro svoji nemovitost (byt 3+1 v Brně). Majitel chtěl svoji nemovitost před uvedením na realitní trh důkladně připravit a nachystat k prodeji. Opět se ukázalo, že spolupráce mezi realitní kanceláří a naší firmou HOME STAGING – CZECH REPUBLIC se při prodeji nemovitosti majitelům velmi vyplácí. Celá realizace zakázky proběhla za pouhé 4 dny!

V nemovitosti před samotnou realizací služby Home Staging byly provedeny drobné technické opravy, včetně kompletního malování jednotlivých místností. Už jen tyto úpravy významným způsobem nemovitosti prospěly. Nemovitost byla částečně zařízená (několik kusů nábytku).

V první fázi bylo nutné celý byt uklidit a vyčistit, a připravit jednotlivé místnosti na konečné aranžování. Proto byl v nemovitosti naší firmou proveden kompletní úklid, který pro své zákazníky díky rozsáhlému servisu prací také zajišťujeme.

V druhé fázi jsme byt dovybavili nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi, a jednotlivé místnosti jsme naaranžovali do konečné podoby.

Našim cílem při prezentaci této nemovitosti bylo vyzdvihnutí velmi dobrého dispozičního řešení celého bytu, vyzdvihnutí předností, a představení nemovitosti jako otevřeného, slunného a prostorného místa. Svojí prezentaci nemovitosti jsme také chtěli oslovit zájemce, kteří preferují bydlení na poklidném místě s dobrou adresou, s příjemným výhledem do zeleně, a s dostatečným místem bez kompromisů i pro početnou rodinu.

Nemovitost byla prodána za pouhých 10 dní od uvedení na realitním trhu. Nemovitost se prodala za požadovanou cenu! Během 10 dní, navštívilo nemovitost 10 vážných zájemců. Vzhledem k velkému zájmu o nemovitost, byli další zájemci odmítání.