Byt 3+kk, Vysoká, Brno

Červenec 2014

Opět se ukázalo, že spolupráce realitní kancelář vs. firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC se při prodeji nemovitosti majitelům velmi vyplácí. Díky službě Home Staging, která Vám profesionálně připraví a uvede nemovitost na český realitní trh, dosahujeme při prodeji nemovitostí vynikajících výsledků. Celá realizace služby Home Staging proběhla během 3. dnů!

Nemovitost prošla kompletní rozsáhlou rekonstrukcí, včetně dispozičních úprav, které nemovitosti významným způsobem prospěly. Nemovitost byla kompletně nezařízená (kromě kuchyňské linky).

V první fázi bylo nutné celý byt uklidit a vyčistit po rozsáhlé rekonstrukci, a připravit jednotlivé místnosti na konečné aranžování. Proto byl v nemovitosti naší firmou proveden kompletní úklid, který pro své zákazníky také zajišťujeme.

V druhé fázi jsme byt vybavili nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi, včetně balkonu, a jednotlivé místnosti jsme naaranžovali do konečné podoby.

Potencionálním zájemcům jsme chtěli ukázat veškeré přednosti a především velmi dobré dispoziční řešení celého bytu. Nemovitost měla zájemce oslovovat jako otevřené, prostorné a slunné místo, kde i na malém prostoru, lze bez větších kompromisů vytvořit plnohodnotnou ložnicí, dětský pokoj a plnohodnotné posezení u jídelního stolu.

I přesto, že probíhají letní prázdniny, a realitní trh v tomto období stagnuje, podařilo se nám docílit velmi vynikajícího výsledku. Nemovitost byla prodána za pouhých 16 dní!