Byt mezonetový 4+kk, Pekařská, Brno

Březen 2014

Díky velkému úspěchu u předešlé zakázky, a plné spokojenosti našeho klienta, jsme byli znovu oslovení modelingovou agenturou Czech Mate Model Agency s.r.o., abychom nově profesionálně naaranžovaly a pozměnily vzhled fotoateliéru (mezonetový byt).

Po zkušenostech s předešlou realizací fotoateliéru, jsme věděli na jaké aspekty se ještě více zaměřit. Také jsme se více zaměřili na požadavky, které profesionální fotografové po našem klientovi dále požadovali.

Novým úkolem firmy HOME STAGING – CZECH REPUBLIC tedy bylo především vybavit nemovitost jiným moderním nábytkem, bytovými doplňky a vytvořit v bytě nová pozměněná a barevně jiná místa k reklamní fotografii. Nemovitost měla být opět vkusně zařízená a měla působit atraktivním a moderním dojmem.

Nemovitost se opět podařilo několikrát velmi výhodně pronajmout a významným způsobem zvýšit atraktivitu, ale i zájem o tento fotoateliér. Opět se našemu klientovi investice do Home Stagingu významným způsobem vyplatila a pomohla k vyššímu zisku při pronájmu nemovitosti.