Byt mezonetový 4+kk, Pekařská, Brno

Září 2013

Firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC byla oslovena světově uznávanou modelingovou agenturou Czech Mate Model Agency s.r.o., která chtěla využít služeb Home Stagingu k profesionálnímu naaranžování a úspěšné prezentaci svého fotoateliéru (mezonetový byt).

Tento druh realizace zakázky byl pro naši firmu zcela novou zkušeností a velkou výzvou. Skloubit Home Staging s přesně danými požadavky fotoateliéru bylo dosti náročné. Neustále jsme museli mít tyto požadavky na paměti, abychom byli schopni v konečném důsledku splnit představy modelingové agentury.

Nemovitost byla vybavena postarším nábytkem. Po konzultaci s modelingovou agenturou jsme se domluvili na odvozu tohoto nábytku s nemovitosti. Měli jsme tak k dispozici kompletně nezařízený byt.

Úkolem naší firmy bylo především vybavit nemovitost moderním nábytkem, bytovými doplňky, dekoracemi a vytvořit v bytě líbivá místa k reklamnímu focení. Celá nemovitost měla být stylově zařízená. Byt měl působit velmi atraktivním a moderním dojmem tak, aby svým vzhledem přilákal fotografy, kteří by v ateliéru chtěli realizovat své zakázky.

Nemovitost byla několikrát velmi výhodně pronajata a investice do Home Stagingu se modelingové agentuře významným způsobem vyplatila. Zisk z pronájmu nemovitosti předčil očekávání!