Byt 3+1, Strnadova, Brno

Květen 2014

Vzájemná a dlouhodobá spolupráce mezi firmou HOME STAGING - CZECH REPUBLIC a realitní kanceláří PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o., se opět vyplatila! Díky dokonalé přípravě a profesionálnímu Home Stagingu, dosahují opakovaně naše firmy v prodeji nemovitostí na českém realitním trhu vynikajících výsledků. Opět bylo úkolem naší firmy, dokonale připravit, naaranžovat a uvést nemovitost na realitní trh. Vše muselo být hotové ve velmi krátkém čase (realizace 3 dny)!

Nemovitost byla po zdařilé rekonstrukci, zcela nezařízená, vybavená pouze novou kuchyňskou linkou bez spotřebičů. Jednalo se o klasický panelový byt v okrajové části města Brna. Byt měl původní standardní dispoziční řešení s docela malými místnostmi.

V první fázi naše firma provedla kompletní úklidové práce, které byly nutné, díky rozsáhlé rekonstrukci celé nemovitosti. Jednotlivé místnosti se museli důkladně vyčistit. Zde dbáme i na sebemenší detaily!

V druhé fázi jsme do nemovitosti nastěhovali nábytek, bytové doplňky, dekorace a jednotlivé místnosti kompletně vybavili a naaranžovaly do konečné podoby tak, aby nemovitost byla řádně připravena a nachystána k prodeji.

Potencionálním zájemcům jsme ukázali především přednosti tohoto standardního panelového bytu, ale také možnosti uspořádání jednotlivých místností. Díky tomu, že byly místnosti poměrně malé, bylo pro nás velmi důležité, abychom zájemcům o nemovitost ukázali, že i v klasickém panelovém pokoji, lze uspořádat ložnici bez kompromisů, a vytvořit tak plnohodnotné rodinné zázemí.

Nemovitost byla prodána do 4 dnů od uvedení na realitní trh a za výrazně nejvyšší nabídku na trhu!