Byt 1+kk, Kalvodova, Brno

Listopad 2013

Firma HOME STAGING - CZECH REPUBLIC byla oslovena majitelem nemovitosti, který chtěl využít služeb Home Stagingu k profesionální přípravě a prezentaci své nemovitosti na českém realitním trhu. Nemovitost byla určena k dlouhodobému pronájmu. Ze strany majitele nemovitosti byly stanoveny konkrétní požadavky, které jsme při konečné přípravě museli brát na vědomí.

Nemovitost byla po částečné rekonstrukci, zcela bez vnitřního vybavení, vybavena pouze zánovní kuchyňskou linkou. Jednalo se o byt v menším cihlovém domě ve velmi prestižní části města Brna. V této lokalitě se pronájem nemovitostí nabízí zcela výjimečně!

V první fázi bylo úkolem naší firmy zajistit kompletní úklidové práce a celou nemovitost řádně vyčistit a nachystat ke konečnému aranžování.

V druhé fázi využil majitel nemovitosti našich služeb zapůjčení nábytku, a nemovitost po dobu prezentace na realitním trhu vybavil zapůjčeným nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi. Pro naši firmu bylo už hračkou celou nemovitost řádně naaranžovat a připravit k nabídce na realitním trhu.

Úkolem naší firmy bylo především ukázat potencionálním zájemcům, že nabízená nemovitost disponuje dostatečným prostorem pro soužití dvou dospělých osob, kteří budou sdílet komfort v podobě plnohodnotného spaní a posezení u jídelního stolu i s případnou návštěvou.

I díky vyšší ceně za pronájem nemovitosti, se byt pronajal v krátkém čase a za požadované peníze!