Byt 2+1, Orlí, Brno

Září 2013

Díky dobré zkušenosti s naší firmou, a taky dobrému dosaženému výsledku u prodeje předešlé nemovitosti, jsme byli opět osloveni majitelem mnoha nemovitostí, abychom kompletně připravili a uvedli jeden z jeho bytů na český realitní trh. Nemovitost byla určena k dlouhodobému pronájmu.

Nemovitost byla zcela nezařízená, vybavená pouze zánovní kuchyňskou linkou. Byt prošel drobnou rekonstrukcí, včetně výmalby stěn atd. Po technické stránce naše firma zajišťovala pouze montáž nových záclonových kolejnic, včetně zavěšení záclon.

Úkolem naší firmy bylo především vybavit nemovitost stylovým nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi. Vše barevně a stylově sladit. Celá realizace byla provedena podle předem stanovených a odsouhlasených kroků s majitelem nemovitosti a přesně stanoveným rozpočtem. Celý byt bylo nutné řádně připravit a rychle uvést na realitní trh.

Potencionálním zájemcům jsme chtěli ukázat především přednosti, prostornost a krásu tohoto bytu s vysokými stropy, který ležel v samotném centru města Brna.

Nemovitost byla pronajata v krátkém čase za požadované peníze, a na velmi dlouhou dobu!