Byt 2+kk, Sladová, Brno

Říjen 2014

Naše další realizace služby Home Staging opět dosáhla skvělého výsledku na realitním trhu v prodeji nemovitostí. Opět se ukázalo, že dokonalá příprava, naaranžování a profesionální uvedení nemovitosti na realitní trh, je pro úspěšný prodej tím nejdůležitějším.


Byt 1+kk, Blšanecká, Praha - Uhříněves

Říjen 2014

Díky realitní kanceláři PATOMA REALITY, se kterou jsme nově navázali spolupráci, jsme oslovili majitelku nemovitosti, která chtěla využít službu HOME STAGING při prodeji svého bytu 1+kk v Praze. Po předešlém neúspěchu na pražském realitním trhu, chtěla majitelka nemovitosti provést zásadní změny, které by vedly k prodeji. Nemovitost byla stažena z realitního trhu, ve které poté proběhla důkladná příprava a nachystání nemovitosti k profesionální prezentaci a následnému prodeji.


Byt 3+1, Erbenova, Brno

Září 2014

Přes realitní kancelář COMFORT REAL, která je našim dlouhodobým partnerem, jsme byli osloveni majitelem nemovitosti, který chtěl využít službu Home Staging pro svoji nemovitost (byt 3+1 v Brně). Majitel chtěl svoji nemovitost před uvedením na realitní trh důkladně připravit a nachystat k prodeji. Opět se ukázalo, že spolupráce mezi realitní kanceláří a naší firmou HOME STAGING – CZECH REPUBLIC se při prodeji nemovitosti majitelům velmi vyplácí. Celá realizace zakázky proběhla za pouhé 4 dny!


Byt 3+kk, Renneská třída, Brno

Září 2014

Opět se nám povedlo dosáhnout skvělého výsledku při prodeji nemovitosti na českém realitním trhu. Nemovitost byla prodána ve velmi krátkém čase a za požadovanou cenu. Vzhledem k vysoké nabídce nemovitostí v dané lokalitě, jsou tyto výsledky o to cennější. Díky službě Home Staging, precizním a profesionálnímu přístupu k prodeji této nemovitosti, jsme konkurenci na realitním trhu úplně zastínili.


Byt 3+kk, Vysoká, Brno

Červenec 2014

Opět se ukázalo, že spolupráce realitní kancelář vs. firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC se při prodeji nemovitosti majitelům velmi vyplácí. Díky službě Home Staging, která Vám profesionálně připraví a uvede nemovitost na český realitní trh, dosahujeme při prodeji nemovitostí vynikajících výsledků. Celá realizace služby Home Staging proběhla během 3. dnů!


Byt 3+1, Strnadova, Brno

Květen 2014

Vzájemná a dlouhodobá spolupráce mezi firmou HOME STAGING - CZECH REPUBLIC a realitní kanceláří PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o., se opět vyplatila! Díky dokonalé přípravě a profesionálnímu Home Stagingu, dosahují opakovaně naše firmy v prodeji nemovitostí na českém realitním trhu vynikajících výsledků. Opět bylo úkolem naší firmy, dokonale připravit, naaranžovat a uvést nemovitost na realitní trh. Vše muselo být hotové ve velmi krátkém čase (realizace 3 dny)!


Byt mezonetový 4+kk, Pekařská, Brno

Březen 2014

Díky velkému úspěchu u předešlé zakázky, a plné spokojenosti našeho klienta, jsme byli znovu oslovení modelingovou agenturou Czech Mate Model Agency s.r.o., abychom nově profesionálně naaranžovaly a pozměnily vzhled fotoateliéru (mezonetový byt).


Byt 1+kk, Kalvodova, Brno

Listopad 2013

Firma HOME STAGING - CZECH REPUBLIC byla oslovena majitelem nemovitosti, který chtěl využít služeb Home Stagingu k profesionální přípravě a prezentaci své nemovitosti na českém realitním trhu. Nemovitost byla určena k dlouhodobému pronájmu. Ze strany majitele nemovitosti byly stanoveny konkrétní požadavky, které jsme při konečné přípravě museli brát na vědomí.


Byt mezonetový 4+kk, Pekařská, Brno

Září 2013

Firma HOME STAGING – CZECH REPUBLIC byla oslovena světově uznávanou modelingovou agenturou Czech Mate Model Agency s.r.o., která chtěla využít služeb Home Stagingu k profesionálnímu naaranžování a úspěšné prezentaci svého fotoateliéru (mezonetový byt).


Byt 2+1, Orlí, Brno

Září 2013

Díky dobré zkušenosti s naší firmou, a taky dobrému dosaženému výsledku u prodeje předešlé nemovitosti, jsme byli opět osloveni majitelem mnoha nemovitostí, abychom kompletně připravili a uvedli jeden z jeho bytů na český realitní trh. Nemovitost byla určena k dlouhodobému pronájmu.